Jenuesse Rojal Reserve

Pershendetje miq Nese doni qe te paguheni nga rrjetet sociale duhet ta investoni kohen tuaj atje ku ju paguajne . dhe Jeunesse ju paguan per kohen qe ju harxhoni . Per info me te detajuara me kontaktoni ne WatsApp +355666178881 algenarovi@yahoo.com https://rojal.jeunesseglobal.com/

Place Type Beauty - Cosmetic & Personal Care
Address Rr.Demir Progeri, 7001 Korça, Korçë, Albania
Coordinate 41.112142095, 20.080915905
Phone +355666178881
Email sales@jeunesseglobal.com
Website rojal.jeunesseglobal.com

Opening Hours :

Monday : 09:00 - 17:00
Tuesday : 09:00 - 17:00
Wednesday : 09:00 - 17:00
Thursday : 09:00 - 17:00
Friday : 09:00 - 17:00
Saturday : 09:00 - 17:00
Sunday : 09:00 - 17:00

There are 8 reviews about the business


1. Google User (2021-05-22 10:17:12)

Te kerkosh ndihme do te thote te arrish te besh ndarjen midis realitetit dhe endrres.

2. Google User (2021-05-22 10:17:35)

Askush nuk të godet nëse nuk ndjehet fillimisht i sfiduar nga ty. Sulmi i padrejtë është gjithmonë shenjë xhelozie. -Gerina Mullaj-

3. Google User (2021-05-22 10:17:50)

“Kurrë mos prano të kanosesh për të heshtur, kurrë mos lejo të bëhesh viktimë. Mos prano përcaktimin e askujt për jetën tënde, përcaktoje ti veten tënde” – Robert Frost~

4. Google User (2021-05-22 10:18:05)

Mos e merrni për dobësi heshtjen time, sepse nëse flas nuk do të mund ta përballoni!

5. Google User (2021-05-22 10:18:19)

Jenuesse Rojal ne shrebimin tuaj me produktet me cilesore ne treg.Ju kujtojme daten 31 Gusht ne te cilen do te behet prezantimi i programit te kompanise si dhe seminari trajnues per te gjithe ata qe duan te jene pjese e kompanise amerikane Jenuesse

6. Google User (2021-05-22 10:18:32)

Per te gjithe ju qe doni te shpezoni kohen tuaj per te punuar online ju kujtoj se kompania amerikane Jenuesse do te jete ne korce per te prezantuar programin e saj. Te interesuarit te kontaktojne ne inbox.

7. Muhamet Bizhga (2021-05-22 10:18:46)

Shumica e njerzve presin momentin e duhur, por ata nuk kuptojnë një gjë që momenti i duhur është tani. Jeni ju që e krijoni momentin e duhur nëse veproni tani.

8. Google User (2021-05-22 10:18:58)

Nëse do të bëhesh i suksesshëm ,bëj atë që ke më shumë frikë por që të pëlqen dhe e do. By Muhamet Bizhga

Similar places nearby :